• Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta...

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków.
            Z tej okazji 23 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Dzieci z przedszkola oraz klas I-III przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się bardzo wzruszające wiersze, piosenki, przedstawienia, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa.
            Po występach wnuczęta obdarowały dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

• Podziękowanie

• Społeczność Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Sieńcu dziękuję Radnym Klubu Przyjazna Gmina za dostrzeżenie pilnych potrzeb naszej placówki i wniesienie poprawek do projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Wieluń na lata 2024-2036 wraz z autopoprawkami oraz projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Wieluń na rok 2024 wraz z autopoprawkami, w których uwzględniono te potrzeby i dokonano przesunięcia środków z przeznaczeniem na konieczny remont łazienek i sanitariatów dla naszych uczniów oraz wykonanie dokumentacji projektowej budowy boiska wielofunkcyjnego przy szkole.

Dziękujemy również tym wszystkim Radnym, którzy głosowali za przyjęciem tych poprawek.