• Narodowe Święto Niepodległości

• 11 listopada to dzień okazywania patriotyzmu i pamięci o ludziach, którzy ponieśli najwyższą ofiarę. Tradycyjnie nasi uczniowie uczcili je słowami poezji i pieśniami patriotycznymi. Wzięliśmy także udział w akcji "Szkoła do hymnu". Uroczystość zakończyło zapalenie znicza przed tablicą pamiątkową na terenie szkoły.
            Uczniowie, brawa dla Was za godną postawę i piękne przeżycie dzisiejszego święta!

• Konkurs edukacyjny

• Nasza szkoła podjęła wyzwanie i wzięła udział w konkursie pt. "OBLATANI w pomaganiu!"

Konkurs polega na zaprojektowaniu oraz zbudowaniu domków dla zwierząt. Uczniowie klasy piątej wybrali jeża jako swoje zwierzątko.

Poniżej przedstawiamy relację z budowy dwóch domków oraz jego finalny efekt wraz z miejscem przeznaczonym na ich ulokowanie.

• Pasowanie na ucznia

• Dziś w naszej szkole wielki dzień. Nasi pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniowskiej braci. Pierwszaki mieli trudne testy do wykonania - wszystkie zdali celująco!

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna - ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor szkoły Marlenę Karaś.

Wszystkim pierwszakom - Wiktorii, Amelce, Oliwce i Patrykowi - gratulujemy i życzymy sukcesów!!!

Poniżej fotorelacja z uroczystości.