• Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców
            mają zaszczyt zaprosić
            Rodziców oraz Sympatyków Szkoły
            na uroczystość nadania szkole imienia Wisławy Szymborskiej
            połączoną z obchodami 60-tej rocznicy istnienia placówki.

Ceremonia odbędzie się 28 września 2023 roku o godz.12:00 w budynku szkoły.

• Rocznice wrześniowe

• Uroczystym spotkaniem uczniów naszej szkoły uczciliśmy pamięć o wydarzeniach z września 1939 roku. Wspomnienia spisane przez mieszkańca Sieńca przybliżyły uczniom historię pierwszych tygodni okupacji na naszych terenach. Wierszem i piosenką uczciliśmy pamięć tych, którzy oddali życie w kampanii wrześniowej.

• 30 akcja! Sprzątanie Świata

• Wrzesień to ważny miesiąc dla naszej planety. Tak tak...to już po raz 30 ruszyła akcja Sprzątanie świata - Polska. Tegoroczne hasło akcji Sprzątanie świata - łączy ludzi doskonale odzwierciedla zachowanie naszych uczniów, którzy po raz kolejny posprzątali swój kawałek "świata".
            Brawa dla Was 👏👏👏 za duże zaangażowanie, a dla Przedsiębiorstwa Komunalnego w Wieluniu serdeczne podziękowania za wsparcie w rękawice i worki.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie zostali powitani przez Panią Dyrektor Marlenę Karaś. Następnie dzieci udały się do klas, tam spotkały się ze swoimi wychowawcami.

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, wiary w siebie i swoje możliwości oraz realizacji zamierzonych celów.